galeria

info

opis

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolejną "renowacją" strony internetowej. Dla naszego kliena z miasta Chorzów, wykonaliśmy całkowitą przebudowę strony treningpodnapieciem.pl. Pierwotnie był to serwis typu onepage z dodatkową zakładką blog oraz możliwością zakupu pakietów treningowych.

Nasze zadanie polegało na wykonaniu zakładek witryny oraz zmianie wyglądu i kolorystyki. Przebudowana została cała strona główna serwisu, zmienony layout zakładki blog, a także wykonane i uzupełnione dodatkowe podstrony. Aby nadać dynamizmu oraz bardziej personalnego i przyjaznego akcentu stronie, postawiliśmy na ludzi. Obróbka graficzna zdjęć trenerów i klientów plus efekt ruchu wyciętych grafik na tle siłowni, dały zamierzone efekty. Teraz strona jest bardzie czytelna, ciekawa i nietypowa, a dzięki naszej pracy jest zauważalna poprawa, zwiększenia się ilości klientów dokonujących zakupu pakietów treningowych za pośrednictwem witryny.

Dodatkowo zredagowane teksty w przystępny i rzeczowy sposób, a także dobrane odpowiednio ikony pozwalają szybko i sprawnie informować użytkowników serwisu o wszelkich aspektach oferowanych usług. Pierwsza grafika pokazuje pierwotny wygląd strony, a kolejne już w nowej odsłonie, jednak najlepiej zobaczyć oryginał aby ocenić efekty naszej pracy.