galeria

info

opis

Polnikbis to firma mieszcząca się w Wieliczce koło Krakowa (województwo małopolskie). Zajmuje się produkcją oraz dystrybucją kondensatorów dla różnych zastosowań. Nasza współpraca polegała na wykonaniu, od nowa strony firmowej wraz z działającym sklepem internetowym, w którym klienci mogą się zapoznać z całym katalogiem oferowanych produktów, a także dokonać zakupu. Poprzednia strona klienta nie posiadała certyfikatu bezpieczeństwa SSL oraz wymaganych informacji o ciasteczkach i polityki prywaności zgodnej z przepisami RODO.

Wykonany przez nas projekt jest bardziej jednolity kolorystycznie i oddający charakter firmy. Zaoferowany hosting i utrzymanie domeny, pozwoliły na znaczne przyśpieszenie oraz zabezpieczenie działania całego sklepu. Dla klienta zajeliśmy się również dodanie wszystkich produktów do katalogu, konfiguracją wysyłek oraz szybkich płatności, a także dodaniem katalogów produktów gotowych do pobranie dla potencjalnych klientów.

Strona jest bardzo dobrze przystosowana do działania na urządzeniach mobilnych (technologia RWD), dzięki czemu bedzie się lepiej pozycjonować w przyszłości i pozyskiwać większą ilość odbiorców.