galeria

info

opis

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolejną produkcją. Mieszknia Silesia to biuro nieruchomości znajdujące się w mieście Chorzów województwo Śląskie i to właśnie dla tego biura wykonaliśmy kompleksowy serwis.

 

Serwis mieszkania-silesia.pl powstał w miejscu starej strony, która nie oferowała pełnej informacji odnośnie usług biura nieruchomości oraz była dość oszczędna w swojej budowie. Nowa strona internetowa została zaprojektowana w oparciu o potrzeby klienta i tak poza standardowymi zakładkami typu o firmie czy kontakt, wykonaliśmy zakładkę, w której właściciel może wytawić wszystkie oferowane nieruchomości na sprzedaż lub wynajem ze szczegółowymi danymi, galerią zdjęć, mapą lokalizacji, a nawet z video prezentacjnym. Kolejny atut strony to zakładka blog, dzięki której specjaliści z Silesia mogą dzielić się doświadczeniem i wiedzą z zakresu rynku nieruchomości. Poza powyższymi, w oparciu o najlepsze praktyki zaprojektowaliśmy również landingpage z formularzem darmowej wyceny dla wygody potencjalnych klientów oraz właścicieli strony.

 

Całość zaostała wykonana w oparciu o najnosze standardy i przystosowana do pracy na urządzeniach mobilnych, zabezpieczona podpiętym certyfiaktem SSL oraz zoptymalizowana pod względem szybkości działania. Dla naszego klienta Silesia zajmujemy się również pozycjonowaniem serwisu w celu dotarcia do więszej ilości potencjalnych klientów.