galeria

info

opis

Zapraszamy do zapoznania się z naszym kolejnym projektem. Tym razem zadanie do wykonania polegało na modyfikacji, już istniejącej strony firmowej naszego klienta. Firma Poli-Ocieplenia działająca głównie na terenie województwa podkarpackiego, zleciła nam przebudowę istniejącej już strony internetowej. Dzięki pozostawieniu nam dowolności w wykonaniu powierzonego zadania, zaowocowało to stałą współpracą w postaci obsługi bieżącej, prowadzenia bloga firmowego oraz pozycjonowania.

 

Modernizacja strony polegała na usunięciu zbędnych zakładek, uzupełnieniu treści, ujednoliceniu kolorystyki całej witryny, nadaniu bardziej nowoczesnego wyglądu, dodaniu informacji prawnych i funkcjonalności (przycisk powrotu do góry strony, przycisk zadzwoń) oraz założeniu bloga firmowego. Wszystkie zadania zostały wykonane w terminie zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Cała witryna została również zoptymalizowania pod względem szybkości i poprawności działania oraz przeniesiona na nasze serwery.

 

Dziś klient korzysta z naszej usługi utrzymania domeny, hostingu oraz pozycjonowania. My również dla klienta zajmujemy się bieżącą obsługą serwisu i prowadzeniem bloga firmowego.