galeria

info

  • Logo

  • Projekt

  • HTML/CSS

  • CMS

  • Domena

  • Hosting

  • Strona: nestovia.pl

opis

Nestovia Sp. z o.o. to biuro nieruchomości zajmujące się sprzedażą wynajmem oraz zarządzaniem nieruchomościami na Chorwacji. Nasza współpraca rozpoczęła się już ponad rok temu i początkowo polegałana na uregulowaniu spraw technicznych związnych z ich serwisem internetowym.

Pierwsze nasze zlecenie dla firmy Nestovia polegało na przeniesieniu wszystkich usług w jedno miejsce. Domeny i skrzynki e-mail, które znajdowały się u polskiego usługodawcy oraz samej strony, która była zainstalowana na sewrerach w Czechach. Po udanej operacji przeniesienia wszystkiego do jednge usługodawcy podjęliśmy współpracę nad samym wyglądem strony nestovia.pl. Utworzenie dodatkowych zakładek, modyfikacja aktualnych podstron oraz elementów serwisu, pod względem funkcjonalnym i wizualnym, a także informacyjnym dla potencjalnych klientów firmy.

Kilka miesięcy temu właściciele spółki podjęli decyzję o rozszerzeniu współpracy z naszą firmą w formie obsługi marketingowej (pozycjonowanie, newsletter, pisanie artykułów i obsługa kampanii reklamowych). Strona internetowa biura nieruchomości była wykonana w sposób nie spełniający naszych standardów. Funkcjonowała na dwóch domenach, nestovia.pl w wersji polskiej oraz nestovia.com w wersji angielskiej, a wersja angielska była właściwie nie dokończona, odbiegała wizualnie od wersji polskiej i nie posiadała wszyskich zak ładek i wpisów na blogu. To wszystko powodowało, że działała dość wolno, a jej obsługa była skomplikowana dlatego zaproponowaliśmy wykonanie acałego serwisu na nowo.

Dziś możemy zaprezentować efekty naszej pracy, ponieważ początkiem listopada uruchomiliśmy nową stronę nestovia.pl. Wykonana została na tym samym szablonie co oryginał oraz wersja angielska odzwierciedlona w całości z wersji polskiej. Dużo pracy zostało wymagało przeniesienie prawie 400 nieruchomości (w dwóch językach to było prawie 800 :)), a także idealne odzwierciedlenie serwisu w wersji angielskiej wraz z tłumaczeniami zawartości wpisów oraz innych elementów strony.

Aktualnie strona internetowa funkcjonuje w dwóch językach, na jednej domenie, posiada o połowę mniej wtyczek, dzięki czemu działa o wiele szybciej i jest łatwiejsza w obsłudze dla osób dodających treści.

Jeżeli też posiadasz trudności w strefie IT swojej firmy? Scribnet zaprasza do kontaktu, w celu konsutacji na temat poprawy aktualnej sytuacji.