galeria

info

opis

Strona internetowa firmy z okolic miasta Rzeszów, która zajmuje się transportem krajowym i zagranicznym. Nasza praca polegała na całkowitej przebudowie pierwotnej strony klienta.

Zaproponowaliśmy nową strukturę strony oraz całkiem inny wygląd, uzupełniliśmy serwis o niezbędne funkcjonalności, takie jak informacja o ciasteczkach i polityka prywatności. Dodatkowo wykonaliśmy proste i przejżyste logo, nawiązujące do profilu działalności firmy.

W galerii powyżej prezentujemy stronę główną oraz inne zakładki przed i po naszej renowacji ale zachęcamy również do odwiedzenia samego serwisu w celu zapoznania się efektami naszej pracy.

Po roku od wykonania nowej strony internetowej, klient zlecił nam zrobienie wersji angielskiej serwisu oraz utworzenie dodatkowego formularza wyceny transportu. Cała strona została przetłumaczona na wersję angielską, dodany przełącznik języków w menu głównym i zgodnie z wymaganiami frogstrans, został utworzony trzy etapowy formularz (również w dwóch językach). W pierwszym etapie klient wypełnia miejsce odbioru i dostawy oraz przybliżony termin realizacji. W drugim etapie formularz dynamicznie zmienia potrzebne pola na takie, które dotyczą wybranych wcześniej opcji transportowanego towaru, a w trzecim podawane są dane kontaktowe. Wszystki te informacje dostaje właściciel firmy i na ich podstawie może przygotować indywidualną wycenę każdego transportu.

Na stronie zostały też wymienione główne grafiki i wprowadzone niewielkie poprawki, nagłowki podstron zastąpione nowym zachęcającym hasłem i przyciskiem do formularza wyceny.

Takie rozwiązanie pozwoliło na optymalizację procesu działania firmy, zmniejszenie czasu trwania całego procesu wyceny i podniesienia wydajności firmy, a także uniknięcie ewentualnych problemów w komunikacji z klientem.

Scribnet poleca takie rozwiązania i zapraszamy wszystkich do współpracy. Jeżeli chcesz aby twoja strona pracowała dla ciebie i pomagała w procesach, a nawet pozwalała zarabiać pieniądze w ten sposób? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.