galeria

info

opis

Dla naszego stałego klienta, firmy Martig wykonaliśmy aktualizację systemu cms prestashop z niewspieranej już wersji 1.6 do najnowszej 1.7. Do tego stary i mało funkcjonalny szablon został zamieniony na nowy, przejżysty i bardziej przyjazny dla potencjalnych klientów.

Praca dotyczyła przeniesienia całej zawartości sklepu internetowego chromeauto.eu, zarówno danych klientów, zamówień oraz wiadomości, jak i samych produktów, wraz z ich zdjęciami oraz opisami. Do tego instalacja i dostosowanie nowego szablonu do przeniesionej zawartości, tłumaczenie (w trzech językach) niezbędnych elementów oraz poprawna konfiguracja metod płatności i wysyłek. Wszystko to odbywało się pomiędzy różnymi serwerami, a sama strona dzięki tej operacji zyskała nowsze technologie, większą szybkość i bezpieczeństwo działania.

Jeżeli potrzebujesz aktualizacji swojej strony wraz z technologiami, w celu zapewnienia najnowszych standardów prędkości, bezpieczeństwa oraz User Experience? Zapraszamy do kontaktu.

Dzięki współpracy z nami zyskasz najnowsze technologie na serwerach, zapewniające szybkość działania strony, darmowy certyfikat bezpieczeństwa SSL, w cenie domeny oraz wsparcie techniczne 12/7.

Rozmowa nic nie kosztuje :) a może dużo zaoszczędzić i przynieść niespodziewane korzyści.